Aiamaja või pergola

Aiamaja
Heitlikku suveilma trotsides viibivad eestlased suvel ikka õues. Väike aiamaja või lehtla on mõnus paik koosviibimiseks. Eriti tänuväärne on näiteks grillkoda veebruari kuus, Vabariigi aastapäeval, kui nii mõnigi pere avab sel tähtsal päeval grillihooaja.

 

Parim ehitise valik selgub pereringis tehtava nn ajurünnaku käigus arvestades aia suuruse ja pere võimalustega. Nutikuse ja hea tahtmise korral saab huvitavaid istumispaiku aeda meisterdada ka suurte väljaminekuteta.

 

Kindlasti tuleb eelnevalt läbi mõelda aia- või grillmaja sobivus elumajaga. Näiteks modernse linnamaja juurde sobivad mitmenurksed paviljonid. Sauna tüüpi aiamajad jäägu aga maale paarihektarilise krundi peale. Pergola sobivuse peale peamajaga peab ka mõtlema, kuna talvel on ta täiesti vaadeldav. Pergola saab nii suvel kui talvel pesu kuivatamiseks kasutusse võtta ja eraldi pesukuivatusrest ei riiva krundil silma ning kuivav pesu on silma alt ära.

 

Kui aiamaja stiililiselt peamajaga vastuollu läheb või mõjub liiga massiivselt, saab selle eraldada ja pehmendada haljastusega, aga stiili jälgimine on esmatähtis!

 
 

Pakumööbel
Vaata vahvaid tooteid, mida pakume suvila, maamaja ja palkmaja juurde ning mis sobiva viimistluse korral sobivad ka linnakodu aeda.